Добредојдовте во Xостиво

×

Изберете го вашиот домен сега!

mk

777мкд

com

800мкд

org

827мкд

net

888мкд

Планови за хостирање

Изберете еден од премиум плановите и уживајте во сите најголеми карактеристики,
водечки перформанси во индустријата и врв на класата 24/7поддршка во живо на пазарот.

Economy

Основни ресурси за почетни
веб-страници.

2399/мкд

годишно

 • 1 Веб сајт
 • 1 parked домен
 • 3 GB Простор
 • Неограничен трансфер

Ultimate

Повеќе простор и флексибилност
за повеќе страници.

4777/мкд

годишно

 • 5 Веб сајтови
 • 5 parked домени
 • 15 GB Простор
 • Неограничен трансфер

Maximum

Повеќе моќ за веб-страниците
и тешкиот сообраќај.

7777/мкд

годишно

 • 15 Веб сајтови
 • 15 parked домени
 • 50 GB Простор
 • Неограничен трансфер

Добредојдовте
во Хостиво

Имаме зачудувачки брзо решение за веб хостинг совршено за вас! Без разлика дали имате нов блог или популарна деловна страница, ние сме решението.

Без разлика дали претходно не сте воделе веб-страница или сте професионален развивач, имаме решение за веб-хостинг за вашите уникатни потреби! Нашата посветеност да ви понудиме хостинг. Покрај тоа, нудиме веб дизајн и целосно одржување во текот на 1 година. Премиум поддршка за какви било проблеми во врска со услугата што ја нудиме .

Хостиво Гарантира

Служба за хостирање на веб-страница што ја баравте!

Uptime 99.9%
Гарантирано

24/7 Технички
Поддршка

Најбрзи SSD
Сервери

Хостиво Cloud
Технологија

Имате прашања за хостирање на решенија?

Дозволете ни да ви помогнеме да донесете правилна одлука за хостинг!

call

Имаш прашања?

Јави се на +389 71 238 238

chat

Live Chat

Разговарајте со член на нашиот тим за поддршка.

email

Е-Пошта

Испратете ни е-пошта со сите ваши прашања.

Хостиво Оптимизирано

Најдобри поставки за брзина и безбедност

wordpress

WordPress е најпопуларно решение во светот на блогот / CMS. Популарноста на WordPress произлезе во голем дел од неговата лесна употреба и можноста да се прилагоди со широк систем на додатоци.

drupal

Друпал е CMS што ви овозможува да креирате страници кои нудат неверојатни искуства за вашата публика. Стартувајте ја вашата страница со леснотија користејќи го Друпал.

joomla

Joomla е CMS што се користи за напојување на милиони страници низ целиот свет. Лесно изградете ја вашата страница со својот елегантен интерфејс и прилагодете го со илјадници шаблони и карактеристики.

magento

Магенто е платформа за е-трговија која ќе ви овозможи најголема флексибилност што ќе ви овозможи да го персонализирате вашиот сајт и искуството на клиентите. Како што растат, магенто вага!